MgA. Klára Kolářová

Ve své praxi se věnuji masážím tuina a reflexním masážím chodidel zuliao. Obě tyto metody příznivě ovlivňují pohybový aparát, harmonizují vnitřní orgány i uvolňují psychiku. Využívám též technik baňkování, moxování, gausha, doplňkově též fytoterapii a dietetiku.

Něco o mě:

Narodila jsem se do umělecké rodiny a od raného dětství se věnovala hlavně hudbě. Vystudovala jsem gymnázium a následně Hudební fakultu AMU obor hudební produkce. Pracovala jsem jako manažerka své vlastní hudební agentury a v Českém rozhlase až do svých 28 let. Kromě hudby a umění mě od dětství přitahovaly východní kultury, ať už se jednalo o filozofii, medicínu nebo bojová umění. Touha poznat východní tradice více do hloubky mě nakonec přivedlo k buddhismu a meditaci, kterým se věnuji dodnes. Díky setkání s Vlastimilem Kroupou a dalšími přáteli, se stal mým velkým koníčkem qigong, neigong (praxe vnitřních dovedností pocházejících z taoistické tradice) a taijiquan.

Celostnímu přístupu k člověku a jeho zdraví jsem se začala intenzivněji věnovat na mateřské dovolené, kdy jsem absolvovala řadu kurzů, např. školu reflexní terapie u manželů Patakyových, kurzy sujok u MUDr. Alberta Uzmara (Moskva), kurzy detoxikační medicíny MUDr. Jonáše a 1. školu tradiční čínské medicíny v Praze, kde jsem se věnovala 3 roky studiu masáží tuina u Václava Lukeše, dr. Wang Fuyina a dr. Wang Yana, ale i ostatním metodám TČM.

S Václavem Lukešem a lektory qigongu Vlastimilem Kroupou a Petrem Gažákem jsme před 2 lety založili školu ANDAO INSTITUTE zaměřenou především na výuku masáží tuina, zuliao a cvičení qigong, kde působím jako lektorka metod zuliao a songjin liaofa (odvětví tuiny, zaměřené na uvolňování fascií a šlachosvalového aparátu).

Kontakt

kolarova@andao.cz

777 910 813

www.andao.cz

Ceník

1h masáží tuina 700 Kč
1h zuliao – reflexní masáž chodidel 700 Kč

KLINIKA PIVOŇKA

centrum tradiční čínské medicíny - nestátní zdravotnické zařízení