Mgr. Bohumila Vejrážková, PhD.

Bohumila Vejrážková

Fyzioterapie, tradiční čínská medicína, intuitivní masáže, techniky přirozeného a funkčního pohybu

Jako své životní poslání vnímám práci s člověkem. Jak jeho tělesnou schránkou, tak člověkem jako celkem – nádhernou bytostí, ve které se snoubí fyzické s duchovním.

Lidské tělo, to, jak pracuje a jak se pohybuje, mi imponovalo již od mládí, kdy jsem se jako závodnice a následně i trenérka věnovala moderní gymnastice. Má cesta pokračovala vysokoškolským studiem fyzioterapie a následně postgraduálem kinantropologie, které mi umožnilo detailně nahlédnout do tajů fungování lidského organismu a přivedlo mě k bližší práci s člověkem a k léčení.

Po absolvování lékařské fakulty a jisté praxi v oboru fyzioterapie mi ale něco neustále chybělo a při práci s klienty jsem nacházela mnoho nezodpovězených otázek ohledně jejich zdraví. Tuto chybějící část plnou otazníků mi pomohlo doplnit studium východních terapeutických technik, které více propojují fyzickou podstatu člověka s psychickou a duchovní. Tento holistický přístup do sebe zapadal a krásně doplnil mé vzdělání v západní medicíně. Zejména absolvování Institutu Tradiční čínské medicíny mi otevřelo úplně nový pohled na fungování lidského těla a přístupu ke zdraví obecně.

Následně jsem absolvovala mnoho různých postgraduálních a specializačních seminářů a kurzů, jak v oboru fyzioterapie, tak čínské medicíny a osobního rozvoje. Praktikuji techniky vycházející z přirozeného a funkčního pohybu, meditace a jogy. Inspiroval mě, prof. Kolář, dr. Čumpelík, Wim Hof, Ido Portal, OSHO a další mistři svých profesí.

Kontakt

mobil: +420 736 270 820
e-mail: bohunkav@gmail.com
web: www.intwellness.com

IČO: 87170761
Provozní doba dle individuálních objednávek

KLINIKA PIVOŇKA

centrum tradiční čínské medicíny - nestátní zdravotnické zařízení